..detaily tvoří celek..

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní Menu


  Domů


  Články


  Projekty


  Shop


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

O mně  
 

Jméno


Denis


 

Charakteristika osobnostiDesignový fanatik, velký puntičkář a tak trošku rebel, který jde rád proti davu a předpokladům ostatních. Tak bych se v jedné větě krátce charakterizoval. Od dětství jsem měl vždy ambici dělat věci pořádně a po svém a s rostoucím věkem se tato ambice změnila v touhu pracovat na projektech, které jsou neobvyklé a zdárně nemožné. Do svých projektů, ať už jde o jakýkoli - osobní či profesní - vkládám velkou část sebe sama a tam, kde je to možné, jdu ruku v ruce s uplatněním své designové vášně. Baví mě bourat zaběhlé stereotypní odpovědi lidí s hodnocením "To nejde", nebo "To nedokážeš", vlastně právě podobné předsudky a ignorace okolí řídit se selským rozumem mě o to více motivují.
Snahou je vždy dosáhnout kýženého výsledku, či jednoho ze svých dílčích životních snů použitím zdravého rozumu a vložením toho nejlepšího co umím do toho, co právě dělám. Věci se snažím vymýšlet jednoduše v duchu přísloví "V jednoduchosti je krása".

V profesním životě se specializuji na managerské obchodní vedení získaných firem s technickým podtextem znalosti strojírenské a elektroprojekční sféry, jako i CAD/ CAM/ CAE/ PDM/ PLM/ ERP software. I můj profesní život se v mnohém prolíná s mými osobními projekty, už jen třeba právě znalostí prostředí CAD software a jeho užití pro přípravné práce.

Od těchto webových stránek nečekejte nic, než stránky, články a projekty pro pobavení těch z vás, kdo sdílíte podobné koníčky a nadšení. Nebo aspoň minimálně jako jakési shromaždiště části z mých projektů na jednom místě. Ani zdaleka zde nepublikuji vše, na čem každý den pracuji, protože opravdu nejsem ten typ, který by přišel domů a rozvalil se na gauč. Každý den pracuji na spoustě věcí, bohužel někdy i souběžně běžících a tak není jednoduše možné, ba ani žádoucí uvádět sem vše. Velkým a dlouhodobým projektem je práce na vlastním bydlení, která mě stojí mnoho času a peněz. Právě však tento projekt je jedním z těch, které momentálně záměrně nepublikuji a v blízké době se publikovat ani nechystám.
Najdete tady tak spíše články, zaměřující se na mé koníčky a záliby. Ať už starší projekty v duchu modelářství, na které dnes bohužel už nemám čas, tak také novější projekty a články například o mé zálibě v autech, hodinkách, audiotechnice, aj.

Stránky jsou pouhým vyplněním volného času, jednou z těch mnoha menších zálib. Články a projekty doplňuji postupně, mějte proto prosím strpení. Pokud ale máte nápad, dotaz, nebo vás zaujal některý z mých projektů, či nápadů, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Bude to pro mě minimálně zpětná vazba toho, že články opravdu čte i někdo jiný, než já sám.☺