..detaily tvoří celek..

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní Menu


  Domů


  Články


  Projekty


  Shop


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

O značce   


Značka vznikla v roce 2016 spojením slov "Denis" a "Design", čteno "Denis's Design". Nápad vznikl spontánně jako reakce na potřebu "orazítkování" mých 3D modelů, vizualizací, fotomontáží a jiných. Protože se snažím vždy o jedinečné designové pojetí, po letech používání jednoduchých vodoznaků, většinou pod zkratkou "DenyKr", jsem se rozhodl pro tvorbu nového loga, které mou vášeň pro design zvěční. Logo je, stejně jako vše, co dělám, vymýšleno dlouze, ale přitom s maximální snahou o jednoduchost.


Aktuálně logo nese 2 podoby:Logo "Denis's Design" vznilo jako první a v této podobě jej využívám právě pro "razítkování" svých projektů. Design je zcela jednoduchý, lehce hravý a v jednotném stylu, aby byl jednoznačně viditelný a rozpoznatelný, ale nepoutal nechtěnou pozornost na úkor označeného projektu.Logo "Denis's Design PROJECT" vzniklo na popud vzniku těchto webových stránek. Protože tyto stránky nejsou výhradně zaměřeny na design, ale jejich hlavní úlohou je především sdílení článků a projektů, vznikl nový dodatek PROJECT. Design horní části zůstal beze změny, no spodní část byla pozměněna typem písma i použitým odstínem. Odstín byl zvolen jednak na základě zvýraznění odlišného zaměření proti originálnímu logu a jednak s přihlédnutím na barevné pojetí webových stránek. Font pak vzdáleně připomíná titulky novin s "tichým podtextem" toho, že se jedná především o čtení a prohlížení článků a projektů.


Pevně věřím, že se s logem budete setkávat častěji. Momentální koníček, v rámci něhož pracuji především na vlastních projektech a jen občas dle času a chuti jsem ochoten nabídnout také své služby a know-how ostatním zájemcům, se může za pár let stát obchodní značkou, pokud se rozhodnu věnovat se svému koníčku více a nabízet realizaci služeb oficiálně.
A o jaké služby se jedná? Především o designové a architektonické cítění, vložené do návrhu předmětů, interiérů, či třeba běžných úprav čehokoli, včetně aut. Tuto svou činnost dále podporuji profesní i osobní znalostí CAD prostředí a renderováním návrhů, či dlouholetou praxí s tvorbou fotomontáží.