09/2019

Další focení. Od toho posledního přybyl leskle černý paket BMW Shadow Line; šedé metalické kryty zrcátek; koncovky výfuku lakované do černého lesku a nové prahové nástavce M3 Style.

Zjistit více

08/2019

Třetí focení na týdenní dovolené ve Slovenských Tatrách. Auto nabylo nových originálních kol z BMW M4, kompletně přepracovaných předních světel, nového předního M-paket nárazníku, nových ledvinek M4 style v černém lesku, nového zadního difuzoru v agresivnějším quad designu s úpravou do šedé metalízy a nových zadních světel LCI Style v tmavém designu. Zároveň došlo k mnoha změnám v interiéru a lak prošel kompletním leštěním a další péčí s korekcí vad.

Zjistit více

11/2018

Druhé focení po společném půlroce. Kromě velkých (viz., úvodní článek) i menších servisních úkonů s již novou zakázkovou RZ "E92 C0UPE",  vyměněným čelním sklem s antireflexem, s (dočasně) novými černými originálními koly z M3, s nabarvenými křiklavě modrými brzdovými třmeny s ///M znakem, M-paket zadním nárazníkem s quad karbonovým difuzorem; s odtrhovou hranou kufru M3, s novými ledvinkami M4 style v chromové úpravě (viz. Fotogalerie Projektů), s novými kouřovými bočními blikači, s odstraněnými znaky a nápisy a po pravidelné údržbě v podobě ručního mytí a voskování.

Zjistit více

05/2018

První focení po koupi auta s prvními úpravami (odstranění log AAA Auto z podložek RZ, včetně sundání samolepky AAA ze zadního okna; stržení černé fólie ze zadních oken; odstranění neoriginálního autoalarmu; odstranění neoriginálních klipsů na kabel z interiéru; mytí exteriéru).

Zjistit více

Průběžné "rychlé" fotky v průběhu let

Jak je to obvyklé, během let člověk dělá různé "nezařaditelné" fotky z mytí, srazů, atd. Řada úprav byla dočasná, fotografie jsou zařazeny podle časové posloupnosti průřezem let.

Zjistit více