INSTALACE ELEKTRICKÉ ROLETKY ZADNÍHO OKNA

Aneb zastínění v OEM stylu.

 

Jak jste si mohli přečíst už dříve v jiné sekci, auto jsem si před lety dovezl domů s nepropustně černými fóliemi zadních oken. Ačkoli možná v budocnu plánuji mírné a velmi decentní zatmavení oken, černočerné fólie na mě od začátku působily příliš agresivně a nehezky. Jenže co dělat, když do auta svítí slunce, nebo chci kapku soukromí? Odpověď přinesla originální elektrická roletka zadního okna.
V duchu dřívějších (zde evidovaných) úprav jsem již před nějakou dobou vyměnil ovládací tlačítka středového panelu, kdy jedním z nich je i tlačítko el. ovládání zadní roletky. Stačilo tedy "pouze" sehnat zadní plato s roletkou, originální kabeláž a vše natahat a nakódovat. Plato s roletkou v takřka perfektním stavu (plato neslo jen nějaké šmouhy, které jsem následně vyčistil) jsem sehnal skoro zadarmo - za 1.500,- Kč. Bohužel originální kabeláž mě vyšla už na více než 1.000,- Kč a čekal jsem na ní snad měsíc.. Když ale bylo vše doma, mohl jsem se vrhnout na nijak zvlášť náročnou výměnu a trošku (spíše časově) náročnější tahání kabeláže od palubní desky k roletce. Instalaci zakončilo kódování nadšencem z Ostravy, u kterého kódování několika věcí spolu s roletkou vyšlo na dalších 1.000,- Kč. Roletka ale perfektně funguje a vytváří v interiéru příjemnou atmosféru.  

  • IMG_2899
  • IMG_2900
IMG_28991 IMG_29002
html slideshow by WOWSlider.com v9.0
 

Další článek

 

O značce

Značka "DD" vznikla roku 2016 spojením slov "Denis" a "Design", čteno "Denis's Design". Tento spontánní nápad vznikl jako reakce na potřebu "orazítkování" vlastních designových realizací.

Copyright © All rights reserved | This template is made with by Colorlib